درباره فروشکا

هایپر مارکت آن لاین "فروشکا" با تمرکز بر فروش اینترنتی محصولات مصرفی روزانه از ابتدای سال 1396 در شهر (مشهد) آغاز به کار نمود و با تمرکز بر روی نرم افزار تلفن همراه، تلاش در افزایش لذت و رضایت خرید های روزانه را برای مشتریان دارد. خرید شما در "فروشکا" در کمتر از 3 ساعت و << بدون هزینه >> در محل مورد نظر شما تحویل خواهد گردید.

در حال حاضر "فروشکا" در حال گسترش حوزه خدمات رسانی و افزایش سرعت و کاهش قیمت محصولات خود بوده و به سرعت در حال توسعه و گسترش میباشد. برخلاف خرید و سفارش تلفنی کالا، در خرید از هایپر مارکت اینترنتی با مواردی مانند تغییر قیمت، آسیب دیدگی، کمبود یا از قلم افتادگی کالا و … مواجه نخواهید شد. سفارش آنلاین کالای شما در "سبد خرید" ذخیره شده، بدون هیچ تغییری خریداری و به آدرسی که می خواهید ارسال می شود. مزیت های خرید از "فروشکا" : - قیمت رقابتی - تضمین کیفیت محصول خریداری شده - تنوع بسیار بالای محصولات - ارزیابی کیفی کالا برای حصول اطمینان از رضایت مشتری - ارسال در کوتاه ترین زمان ممکن - تحویل رایگان کالا درب منزل - بازپس گیری کالا تا 48 ساعت پس از دریافت کالا برای کلیه اجناس و 24 ساعت برای محصولات با ماندگاری کوتاه مانند شیر و ماست بدون احتساب روز های تعطیل

خدمات پس از فروشکا: هر محصولی که شما از "فروشکا" خریداری میکنید توسط کارشناسان کنترل کیفیت در ابتدا ارزیابی شده و سلامت فیزیکی و تاریخ انقضای آن تایید میشود. ولی در برخی موارد ممکن است در کارخانه تولید کننده یک محصولی قصوری رخ داده باشد . تنها کافیست با "فروشکا" تماس بگیرید تا در همان روز در صورت نیاز وجه شما بازگشت داده شده و یا با محصول دیگری جایگزین شود. نظرات و پیشنهادات شما ارزشمندترین سرمایه برای ماست ، "فروشکا" امیدوار است با دریافت دیدگاه های شما هرچه سریعتر در مسیر بهبود خدمات حرکت کند.

شماره تماس ثابت :05138821979

شماره همراه : 09357391888

آدرس فروشکا : مشهد - هنرستان - نبش هنرستان 36 - پلاک 268 - طبقه همکف کد پستی : 9178147194

 

 

با تشکر مدیریت فروشکا

جزئیات تماس

09357391888